267. Małgorzata SĘK

1,500.00

BEZ TYTUŁU (DZIEWCZYNA W FIOLETACH), 2013

Akryl, płótno, 100 x 100 cm

Sygn. śr. d. Sęk

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 192, 30.05.2020