122. MINIATURA, PORTRET KRÓLA STANISŁAWA AUGUSTA PONIATOWSKIEGO, pocz. XX w.

8,000.00

Gwasz, pergamin; 9,5 x 7,2 cm

Ramka, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, pocz. XX w.

Brąz złocony, 11,5 x 9,5 cm, podpórka na zawiasie

Puncowanie: Br. Łopieńscy / Warszawa

Pierwowzorem dla tej podobizny jest portret króla autorstwa Emile’a Louisa Verniera z 1840 r.

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500

Aukcja 192, 30.05.2020