141A. Władysław SKOCZYLAS, Stanisław WASYLEWSKI

400.00

KLASZTOR I KOBIETA

Studjum z dziejów kultury polskiej w średniowieczu.
Lwów – Poznań, Wydawnictwo Polskie, 1923

30 x 22 cm, opr. pł. s. 138

Zawiera komplet 8 oryginalnych, całostronicowych drzeworytów na osobnych, grubych kartonach, 1 drzeworyt na okładce, a także 7 rodzajów drzeworytniczych inicjałów figuralnych w kolorze pomarańczowym, odbitych łącznie 18 razy na początku kolejnych rozdziałów.

Stan zachowania: przetarcia oprawy, podklejenie, zabrudzenia papieru
Cena wywoławcza 400

Estymacja 800 – 900

Aukcja 192,05.06.2020