227. ŁOPATKA DO SARDYNEK wzór Secesja (Irys), Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.

400.00

Plater na nowym srebrze, 14 cm

Puncowanie: Fraget MB Plaque

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 550

Aukcja 192, 30.05.2020