WAZON DEKORACYJNY, Vereinigte Lausitzer Glaswerke, Arsall, pocz. XX w.

2,360.00

Szkło barwne warstwowe (bezbarwne, różowe), trawione; wys. 15,5 cm

Sygnatura trawiona: Arsall