010. Jacques van ROOTEN

2,000.00

BRZOZY PRZY DRODZE, 1 poł. XX w.

Olej, płótno; 61 x 80,5 cm

Sygnowany p.d.: J. van Rooten

Malarz popularny na zachodnioeuropejskim rynku aukcyjnym.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2400 – 2500

Aukcja 191, 25.04.2020