SOLNICZKA ŁÓDECZKOWA, Budziszyn lub Wrocław, k. XVIII w.

2,250.00

Srebro, wewnątrz złocone; waga 89,6 g; 7,5 x 14,5 x 6 cm

Puncowanie: G; lilia nad murem – herb Budziszyna; St.J – monogram złotnika; głowa Jana Chrzciciela – cecha Wrocławia, M – literka datująca