SOLNICZKA, Cesarstwo Rosyjskie, Inflanty lub Petersburg, przed 1842

3,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 82 g, 5,5 x 9,5 x 7,3 g

Puncowanie: 84; A.L.S; 18(…); znak nieczytelny

Wyryte: AB; d. 4t. Jan 1842