3,000.00 zł
Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 82 g, 5,5 x 9,5 x 7,3 g
Puncowanie: 84; A.L.S; 18(…); znak nieczytelny
Wyryte: AB; d. 4t. Jan 1842