ŁYŻKA WAZOWA fason a filet, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

472.00

Plater na nowym srebrze, dł. 32 cm

Puncowanie: Warszawa Fraget Plaque; Patent

Wybity monogram C P