S. BIEŁOKUROW

4,800.00

SAMSON I DALILA, 1904

Olej, płótno, dublowane; 104 x 133 cm

Sygnowany l.d.: Cъ карт. I. Эчена / Рисов. C. Бѣлокуровъ 1904 г

Autorem pierwowzoru tej kompozycji jest baskijski malarz José Echenagusía Errazquin zw. Echena.