225B. SECESYJNY NÓŻ DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, pocz. XX w.

500.00

Srebro, próba 925, waga 108 g , dł. 20,5 cm

Puncowanie: 925, JH:

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 190; 14.03.2020