ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, ok. 1880

4,720.00

Obudowa porcelana, farby naszkliwne złocenia, z konsolą, 43 x 31 x 14 cm

tarcza emaliowana, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, biciem godzin i półgodzin

Mechanizm sygnowany: Medaille d’or Japy Freres

Stan: drobne ubytki płatków i listków