I. ZEMBULICZ-POPOW

10,925.00

WIEŚ UKRAIŃSKA, 1902

Olej, płótno; 72 x 42 cm
Sygnowany cyrylicą p.d.: И.Зембулизч-Попов 1902 г.

Na odwrocie na krośnie stempel petersburskiej galerii Goskow oraz nalepka Wszechzwiązkowego Związku „Gosizopropagandaz 1991 r. z opisem pracy.