PAPIEROŚNICA Z DWÓJKĄ KONI, ZSRR, Kijów, po 1927

1,150.00

Srebro, próba 875, wewnątrz złocona, kamień jubilerski; waga 150,2 g; 11 x 8 cm

Puncowanie: 875, głowa z młotkiem, ν; w rombie П między trójkątami