ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Cartier, XX w.

1,725.00

Koperta złocona, szafir; 28 x 20 mm

Na tarczy napis: Must de Cartier Swiss made

Na kopercie: Cartier | 18K Gold | electroplated | Swiss

Szafir w koronce ułamany