ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Windsor, ok. 1935

6,900.00

Koperta złoto, 7 szafirów, rubiny, 47 x 17 mm

Sygnowany na tarczy: Windsor / Swisse; na kopercie: L. C.W.

Stan: niesprawny