345.00 zł
Koperta stalowa, złocona, śr. 32 mm, sekundnik, skórzany pasek
Sygnowany na tarczy: GRUEN / PRECISION / SWISS; na kopercie: 10 K.R.G.P. BACK / BASE METAL BEZEL