ZEGAREK NA RĘKĘ PRECISION, Szwajcaria, Gruen, ok. 1965

345.00

Koperta stalowa, złocona, śr. 32 mm, sekundnik, skórzany pasek

Sygnowany na tarczy: GRUEN / PRECISION / SWISS; na kopercie: 10 K.R.G.P. BACK / BASE METAL BEZEL