15,000.00 zł
Srebro, próba 13, szkło, drewno; 65 x 58 cm
Oprawa srebrna, drewniane plecy i podpórką na zawiasach (srebrnych!), z regulacją wysokości.
Puncowanie: herb Wiednia z próbą 13 i datą 1840, MK
Pochodzenie: zbiory Rotwandów
Wyjątkowy obiekt pałacowy, najwyższej klasy.