LUSTRO NEOBAROKOWE, Austria, Wiedeń, Stephan Mayerhofer & Carl Klinkosch, 1840

15,000.00

Srebro, próba 13, szkło, drewno; 65 x 58 cm

Oprawa srebrna, drewniane plecy i podpórką na zawiasach (srebrnych!), z regulacją wysokości.

Puncowanie: herb Wiednia z próbą 13 i datą 1840, MK

Pochodzenie: zbiory Rotwandów

Wyjątkowy obiekt pałacowy, najwyższej klasy.