287. WIZYTOWNIK W FORMIE LIŚCIA KLONU, XIX/XX w.

100.00

Brąz, 19 x 19,5 cm

Sygnowany: (…)W

Cena wywoławcza 100

Estymacja 130 – 150

Aukcja 187, 16.11.2019