353A. SŁOŃ, Niemcy, Rosenthal,1936

700.00

Model Willy Münch-Khe, 1921

Porcelana, 15,5 x 25 x 9 cm

sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / dwie róże / Germany / .Λ.; wyciskiem: 584; W.Münch Khe

Stan: ubytek na prawym uchu, rozstęp wypałowy na karku

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 212, 14.05.2022