6,000.00 zł
GŁOWA SIWKA W UŹDZIE, 1932
Olej, tektura; 32,5 x 30 cm
Sygnowany p.d.; Kochanemu Olesiowi / Jerzy Kossak 1932
Jerzy KOSSAK
1886 Kraków – 1955 Kraków
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000
◙
Aukcja 186, 19.10.2019