2,900.00 zł
STAROŚĆ I MŁODOŚĆ
Olej, tektura; 60 x 44 cm
Sygnowany l.śr.: J. Józefowicz
Józefa Maria JÓZEFOWICZ
1900 – ?
Malarka. Studiowała w warszawskiej i krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych.
Cena wywoławcza 2900
Estymacja 3500 – 4000
Aukcja 186, 19.10.2019