035. Józefa Maria JÓZEFOWICZ

2,900.00

STAROŚĆ I MŁODOŚĆ

Olej, tektura; 60 x 44 cm

Sygnowany l.śr.: J. Józefowicz

Józefa Maria JÓZEFOWICZ

1900 – ?

Malarka. Studiowała w warszawskiej i krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych.

Cena wywoławcza 2900

Estymacja 3500 – 4000

Aukcja 186, 19.10.2019