076. Erich HAMMER

1,300.00

DZIEWCZYNA W ZŁOTYM CZEPCU

Olej, deska, 20,5 x 13,5 cm

Sygnowany p.d.: EHammer / München.

Na odwrocie drukowana nalepka składu przyborów malArskich: Marion Brugger, München

Erich HAMMER

1853 Blasewitz- ?

Malarz niemiecki tworzący w Weimarze. Uczył się w latach 1876-77 w środowisku niemieckich w Rzymie. Malował głównie humorystyczne sceny rodzajowe.

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 186, 19.10.2019