1,300.00 zł
DZIEWCZYNA W ZŁOTYM CZEPCU
Olej, deska, 20,5 x 13,5 cm
Sygnowany p.d.: EHammer / München.
Na odwrocie drukowana nalepka składu przyborów malArskich: Marion Brugger, München
Erich HAMMER
1853 Blasewitz- ?
Malarz niemiecki tworzący w Weimarze. Uczył się w latach 1876-77 w środowisku niemieckich w Rzymie. Malował głównie humorystyczne sceny rodzajowe.
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1200 – 1500
Aukcja 186, 19.10.2019