345.00 zł
DROGA DO KOŚCIOŁA, 1956
Litografia, papier; 30 x 18 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: R Pośrednik 56 17 x 28_ litografia
Ryszard POŚREDNIK
1919 Otwock – 2016 Otwock
Grafik i malarz. Dyplom uzyskał na ASP Warszawie na Wydziale Grafiki u prof. Andrzeja Rudzińskiego. Autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Był wieloletnim redaktorem graficznym legendarnego miesięcznika Ty i Ja. Zajmował się również edukacją artystyczną. Pracował w Pałacu Młodzieży jako instruktor grafiki i rysunku a także w Młodzieżowym Domu Kultury Muranów oraz w Powiatowym MDK w Otwocku.