197. Janusz CETNAROWSKI

450.00

MAKI W NIEBIESKIM WAZONIE, 1978

Olej, płótno; 64 x 45,5 cm

Sygnowany p.d.: 1978 / J. Cetnarowski

Janusz CETNAROWSKI

1947 – 2009

Polski artysta plastyk, malarz pejzażysta, syn Antoniego Cetnarowskiego. Absolwent ASP. Jako malarz tworzył głównie obrazy olejne i akwarelowe, a także grafiki. Swoje płótna prezentował na licznych wystawach w kraju i za granicą, jego obrazy znajdują się w zbiorach na Wyspach Brytyjskich, USA i Japonii.

Cena wywoławcza 400

Estymacja 600 – 700

Aukcja 186, 19.10.2019