POMNIK MAŁEGO POWSTAŃCA, 1999

920.00

Akwaforta, akwatinta, akwarela, papier; 16,5 x 12,5 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Akwaforta, akwatinta, akwarela 1999.(…)