BROSZKA I DWA KOLCZYKI, Warszawa, W. Popiel, ok. 1900

2,160.00

Złoto, turkusy, waga całk. 2,31 g, dł. 36 mm, i 10 mm

Puncowanie: głowa w kokoszniku, 68

Firmowe pudełko: W. Popiel Senatorska 496 w Warszawie