PIERROT W STYLU ART NOUVEAU, Czechy, Svijany-Podoli (Liberec), Graniton Rydl&Thon, 1918-1925

1,200.00

Model: Emanuel Kodet

Fajans szkliwiony, malatury podszkliwne; wys. 30,5 cm

Sygnowany: czernią naszkliwnie pieczęć z napisem MADE IN CZECHOSLOVAKIA z secesyjnym maszkaronem i częściowo czytelnym napisem G […] | ryte w masie: 533 | wycisk w masie: Z

Stan zachowania: minimalne odpryski szkliwa.