1,150.00 zł
Akwarela, papier naklejony na tekturę, 25 x 23 cm
Sygn. p.d. nieczytelnie
Na odwrocie drukowana nalepka z lat ok. 1930 r.: J. Wadowski Warszawa, Marszałkowska 121, Skład farb i przyborów malarskich.