600.00 zł
ZAGRODA W KRZECZOWIE koło WIELUNIA, 1986
Olej, płótno; 55 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Lidia Grzelczak 1986; sygnowany, opisany na odwrocie.
Lidia GRZELCZAK
Malarka, należy do Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza. Laureatka nagrody im. Janiny Plucińskiej.
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000
◙
Aukcja 184, 27 lipca 1019