100.00 zł
Ryszard POŚREDNIK
Akwaforta, papier; 20,5 x 29 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: na statku RPośrednik
Cena wywoławcza 100
Estymacja 300 – 400
Ryszard POŚREDNIK
1919 Otwock – 2016 Otwock
Grafik i malarz. Dyplom uzyskał na ASP Warszawie na Wydziale Grafiki u prof. Andrzeja Rudzińskiego. Autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Był wieloletnimredaktorem graficznym legendarnego miesięcznika Ty i Ja. Zajmował się również edukacją artystyczną. Pracował w Pałacu Młodzieży jako instruktor grafiki i rysunku a także w Młodzieżowym Domu Kultury Muranów oraz w Powiatowym MDK w Otwocku.