ŁYŻKA I SIEDEM ŁYŻECZEK Z WIATRAKAMI, Holandia, XIX/XX w.

402.00

Srebro, próba 833, waga 208,6 g, dł. 21 i 13 cm

Puncowanie: lew z kluczem, miecz, punce fantazyjne