BÓG DŁUGOWIECZNOŚCI SHOULAO, Chiny, 1 poł. XX w.

1,150.00

Zwój, farby wodne papier, bordiura jedwabna

wym. całk. 158 x 44,5 cm, malowidła 84 x 38 cm

Sygnowany tuszem i stemplem – ideogramami chińskimi