Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ

1,806.34

DWA SŁONECZNIKI W NIEBIESKIM WAZONIE, 1997

Olej, płótno; 61 x 45 cm

Sygnowane p.d.: M-H 97; na odwrocie: Małgorzata Heintze-Paszkowicz „Słoneczniki 1997. 19.IX

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ

ur. 1952 Milanówek

Absolwentka (1978) warszawskiej ASP (Wydział Konserwacji i Malarstwa w pracowni malarstwa pod kierunkiem Tadeusza Dominika, aneks (linoryt) w pracowni grafiki Haliny Chrostowskiej. Uprawia malarstwo sztalugowe (olej), akwarelę, linoryt, grafikę, metaloplastykę, a także biżuterię artystyczną w srebrze. Swoje prace prezentowała na ponad 25 wystawach indywidualnych.