MEDAL, STANISŁAW STASZIC, Mennica Państwowa, 1926

708.00

Autor: Józef Aumiller

Brąz, śr. 55 mm,

A: Popiersie w lewo, po bokach łukiem STANISŁAW STASZIC, herb Kościesza, sygnatura: J.Aumiller

R:: Napis poziomy PAŚĆ MOŻE I NARÓD WIELKI, ZNISZCZEĆ – TYLKO NIKCZEMNY, u dołu T.N.W. 1926

Pudełko Mennicy

Stan zbliżony do menniczego

Strzałkowski 565