708.00 zł
Autor: Józef Aumiller
Brąz, śr. 55 mm,
A: Popiersie w lewo, po bokach łukiem STANISŁAW STASZIC, herb Kościesza, sygnatura: J.Aumiller
R:: Napis poziomy PAŚĆ MOŻE I NARÓD WIELKI, ZNISZCZEĆ – TYLKO NIKCZEMNY, u dołu T.N.W. 1926
Pudełko Mennicy
Stan zbliżony do menniczego
Strzałkowski 565