025. Józef SCHIFFER

500.00

WIEŚ NAD STRUMIENIEM, poł. XX w.

Gwasz, papier; 35 x 58 cm (w świetle p-p)

Sygnowany l.d.: J.Schiffer

Józef SCHIFFER

Krakowski malarz, pochodzenia żydowskiego. Znany jest ze swoich pejzaży w których skupiał się na odwzorowaniu piękna natury i krajobrazu.

Cena wywoławcza 400

Estymacja 700 – 800

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00