4,025.00 zł
25 x 40 cm, oprawa płócienna, 25 fotografii, z 1 poł. XX w.
Wilno, Warszawa, Poznań, Radom m.in. uroczystości szkolno-wojskowe, msza w kościele św. Kazimierza w Wilnie, Łazienki Królewskie w Warszawie, portrety