ALBUM FOTOGRAFII RODZINY PIEŃKOWSKICH

4,025.00

25 x 40 cm, oprawa płócienna, 25 fotografii, z 1 poł. XX w.

Wilno, Warszawa, Poznań, Radom m.in. uroczystości szkolno-wojskowe, msza w kościele św. Kazimierza w Wilnie, Łazienki Królewskie w Warszawie, portrety