279. 12 ŁYŻECZEK, Rosja, Petersburg, Andriej Bragin, 1850-1853

1,800.00

Srebro, próba 84, złocone, waga 449,5 g, dł. 15,5 cm

Puncowanie: AБ; 84, skrzyżowane kotwice i berło; cechy probiercze z datami 185-1853

Wyryty monogram FJ pod koroną

Cena wywoławcza 1800

Estymacja 2200 – 2500

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00