282. IKONA, ZWIASTOWANIE, Bukowina, Voronet, XVII w.

11,800.00

Tempera, złocenie, deska; 37 x 30 cm

Stan: uszkodzenia

Cena wywoławcza 11800

Estymacja 14000 – 15000

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00