3,220.00 zł
Srebro, waga całkowita 805 g
Tacka, Niemcy, Brema-Hemelingen, Wilkens & Söhne, 1975
próba 835, waga 499 g, 32 x 24,5 cm
W lustrze wyryte: THYSSEN | 2.12.1975
Puncowanie: WILKENS, prasa, półksiężyc, korona, 835; 7570 33/25
Trzy kieliszki, Niemcy, ok. 1920
próba 800, waga 89 g, wys. 10,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 VB
Pięć kieliszków, Niemcy, Pforzheim, Lutz &Weiss, ok. 1920
próba 800, wys. 8 i 8,5 cm
Puncowanie: półksieżvc, korona, 800, LW
Kieliszek, XX w.
próba 900, wys. 13 cm,
Puncowanie: 900, czwórliść