TACKA i 9 KIELISZKÓW W STYLU ART DECO

3,220.00

Srebro, waga całkowita 805 g

Tacka, Niemcy, Brema-Hemelingen, Wilkens & Söhne, 1975

próba 835, waga 499 g, 32 x 24,5 cm

W lustrze wyryte: THYSSEN | 2.12.1975

Puncowanie: WILKENS, prasa, półksiężyc, korona, 835; 7570 33/25

Trzy kieliszki, Niemcy, ok. 1920

próba 800, waga 89 g, wys. 10,5 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 VB

Pięć kieliszków, Niemcy, Pforzheim, Lutz &Weiss, ok. 1920

próba 800, wys. 8 i 8,5 cm

Puncowanie: półksieżvc, korona, 800, LW

Kieliszek, XX w.

próba 900, wys. 13 cm,

Puncowanie: 900, czwórliść