355A. TALERZ Z DEKORACJĄ FIGURALNĄ I KWIATAMI, Saksonia, Miśnia, pocz. XX w.

200.00

Porcelana, farby naszkliwnie, złocenie, śr. 24 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z jednym szlifem

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 450

182 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

18 maj 2019 | sobota, godz: 17:00