368. KAFEL Z PEJZAŻEM, Holandia, XVIII w.

200.00

Fajans, malatura podszkliwna; 22,5 x 20 cm

Stan: pęknięcie, ubytki na krawędziach

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500

Aukcja 189, 08.02.2020