045. ŚWIĘTY HIERONIM, XVIII w.

1,600.00

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, płótno dublowane; 52 x 36 cm

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2500 – 3000

181 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

13 kwiecień 2019 | sobota, godz: 17:00