PEJZAŻ WIECZORNY Z SOSNĄ NA SKRAJU URWISKA NAD RZEKĄ, ok. 1980

601.88

MALARZ ROSYJSKI

Olej, płótno; 30 x 50 cm

Sygnowany na odwrocie : M…