019. NAGIETKI W ZIELONYM WAZONIE, ok. 1930

500.00

MALARZ NIEMIECKICH

Olej, tektura; 43 x09

Sygnowany p.d.: OO

Na odwrocie 1. nieczytelna nalepka z napisem piórem, 2. drukowana nalepka Bruno Wenzel Breslau Albrechtsstr 11 Kunsthandlung und Rahmenwerkstatten

Cena wywoławcza 500

Estymacja 900 – 1000

180 Aukcja. Sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna

09 marzec 2019 | sobota, godz: 17:00