SECESYJNY ALBUM FOTOGRAFII, ok. 1900

5,750.00

Oprawa obita czerwonym aksamitem, 34,5 cm, z aplikacją (plater na cynie) z pasterką, wewnątrz 20 kart z 84 fotografiami, głównie portretowymi i pocztówkami z końca XIX i pocz. XX w.

po 2 fotografie: St. Brzozowski, Warszawa; J. Krieger, Kraków ; po jednej: Bernardi, Warszawa; Georg Engier, Wejherowo; Fritz Krapp, Wrocław; W. Grabowski, Łódź; Heinz Hamdorf, Seidenberg; Paweł Jarząb, Nakło; St. Bugacki, Warszawa; Rubens, Warszawa; Juno, Warszawa; Moderne, Suwałki; W. Jankowski, Płock; L. Lisztein, Kowel; Willi, Katowice; W. Kubicki; E. Epsztejn; Cellotix; Strobówek; Ergo; Mimosa; Lux et Umbra, pocztówki z Krynicy