SECESYJNY ALBUM FOTOGRAFII, ok. 1900

5,750.00

Oprawa obita w zielony aksamit, 34 cm, z cynową, brązowioną aplikacją z postacią kobiety, wewnątrz 14 tekturowych kart z 85 fotografiami z 2 połowy XIX i pocz. XX w. na firmowych tekturkach

A. Szubert, Kraków; (7 szt.); Józef Sebald, Kraków (4szt.); F. Pawłowski, Płock; (4 szt.); W. Jankowski, Płock (9szt.); M. Humięcka, Płock(3 szt.); V. Sierocińska, Lublin (3 szt.); St. Bizański, Kraków (3 szt.); M. Zientarski, Płock (3 szt.); Jan Szukalski, Piotrków (2 szt.); Walery Rzewuski, Kraków (2 szt.); D. Mazur, Lwów (2 szt.); E. Janusz; Rzeszów (2 szt.); H.Petri, Łódź (6 szt.); po jednej J. Zajączkowski, Rzeszów; L. Błachowski, Lwów; E. Trzemeski, Lwów; Bracia Altman, Sosnowice; M. Romanowski, Wilkomir; Tadeusz Apoloniusz Piwnicki; Zoner, Łódź; E. Langer, Łódź; Piotr Mieczkowski, Lwów, Kordyan, Lwów; Samuel Fingerhut, Kalisz; Świetlik, Włocławek; S. Karpiński, Kutno; Aleksander Brodecki, Żyrardów; R. Wilhelm, Pabianice; L. Zalega, Sosnowice; S. Piotrowicz, Łódź; T. Chodźko, Łomża; Szymon Balicer, Kraków; A. Staniecka, Kalisz; S, Malczewski, Tomaszów; A.Strauss, Wilno; Makart, Lwów; M. Arbus, Częstochowa; T.Bahrynowicz, Lwów; A. Silkiewicz, Tarnopol; Lux, Łódź; Bernard Alpern, Kutno; American Photographer, Łódź; Brodecka i Motz, Dąbrowa; D. Przedecki, Skierniewice; B.Sztejner, Włocławek