ŁOPATKA, model New Queens, USA. RI, Providence, Gorham, XX w.

460.00

Srebro, próba sterling (925), waga 131,6 g, dł. 23 cm

Sygnowanie; lew, kotwica, g Sterling

Wyryty monogram: CJK