Jerzy PAWŁOWSKI

963.38

FASADA KATEDRY WARSZAWSKIEJ

Akwarela, papier; 33,5 x 25 cm (w świetle p-p)

Sygnowany p.d.: J. Pawłowski / Warszawa

Jerzy PAWŁOWSKI

1909 – 1991

Popularny malarz wedut warszawskich.