PEJZAŻ WIATRAKIEM, pocz. XX w.

2,875.00

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, płótno naklejone na tekturę, 58,5 x 79,5 cm

Sygnowany p.d.; S…/ Mchn [Monachium]